אופיס 2016 כבר כאן וניתן בתרומה לעמותות

מיקרוספט ישראל שמחה להציג את הOffice- החדש – Office 2016.

השקת גרסת Office 2016 מתאימה את עצמה להתפתחות צורת העבודה המודרנית ומאפשרת יכולות חדשות עבור המשתמש האישי והעסקי. עמותות זכאיות בפרוייקט תרומת התוכנה יכולות להזמין את הגירסה החדשה באתר בלחיצה כאן. אם אינכם עדיין רשומים מהרו להרשם ולבדוק את זכאותכם לתרומת התוכנה.

ה Office החדש הינו סיפור של יכולות הפרודוקטיביות המובילות בעולם ומתמקד בשלושה עולמות תוכן מרכזיים:

  1. עובד בשבילך (Works for You)
  • Tell Me – באמצעות יכולות חכמות הלומדות את אופי עבודת המשתמש בעזרת אפשרות Tell Me תוכל להגיע במהירות לפקודה או לאייקון אותם אתה מחפש.
  • Modern attachment – שליחת מסמך ב Outlook באופן אוטומטי הופך לצרופה בשירות אחסון הקבצים שלנו בענן (OneDrive) ומאפשר לכל אפליקציות Office לעבוד במקביל על המסמכים כולל שיחות ופתרונות וידאו..
  • Excel 2016 – יחד עם כלי ניתוח מתקדמים Excel 2016 מבטיח למשתמש הקצה עבודה מהירה קלה ואינטואיטיבית עםNew Modern Chart-Types ומאפשר להכיר ולהפיק יותר מתוך יישומיי ה Office.
  • אבטחת מידע מיירבית עם טכנולוגיית ה- DLP (Data Loss Prevention) המונעת דליפת מידע רגיש מוטמעת כיום בכל יישומי Office2016(ולא רק ב Outlook)ובכך מפחיתה את הסיכון לדליפת מידע רגיש

מותאם לעבודה משותפת (Built for Teamwork)

  • Skype Meetings – המיקום הפיזי של המשרד מאבד בעולם העסקי המודרני את חשיבותו. באמצעות Skype Meetingsתוכל לקיים פגישת ווידיאו ושמע גם מהמכשיר הנייד שלך .
  • Co-authoring – כיום עבודת הצוות הופכת להיות קלה יותר, בעזרת פקדים חדשים שנוספו לרצועת הכלים וכך תוכל לשתף מסמך ולעבוד עליו יחד עם חברי הצוות מתוך יישום הOffice המותקן מקומית במחשב שלך ,לעקוב על כל שינוי שמתבצע במסמכים המשותפים , לאשר או לדחות את השינוי ולהשאיר תמיד עותק מעודכן.
  1. חיבור מושלם עם מערכת ההפעלה Windows 10 (Perfect with Windows 10)
  • Office2016היא הגרסה הראשונה שנתפרה במיוחד למכשירי טלפון חכם ולענן, ממשק משתמש זהה בין מכשירים, חווית משתמש עשירה בשימוש ממכשירי הטלפון החכם ולמכשירים מבוססי Touch המאפשרת לנו יכולות עריכה מתקדמות כיום עם ממשק אחיד לכל המכשירים התומכים.כאשר מעבר בין מכשירים שונים אינו פוגם בחוויית המשתמש.
  • OneDrive storage – מובנה עם Office 365 ומוטמע במערכת הפעלה Windows 10 .עם ה-Office החדש תהנה מנפח אחסון של  1TB נפח, ותוכל לשתף ולאחסן את המידע שלך ולגשת אליו בכל זמן ומכל מכשיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *