עמותה החפצה חיים בעידן המודרני חייבת להשתית את פעילותה על טכנולוגיה וכלים טכנולוגיים עכשוויים. אין דרך אחרת. מערכות מידע מודרניות הפכו לאבן היסוד בפעילותה של כל עמותה. החל בתפעול שוטף, תמיכה בתהליכי העבודה וכלה באיסוף הנתונים ועיבודם למדידת אפקטיביות.

בצוות הייעוץ של אנפיטק תוכלו למצוא שילוב של מומחים בעולם העמותות עם היכרות מעמיקה של תהליכי העבודה של עמותות בארץ, ומומחי סיילספורס עם ניסיון מצטבר של מעל 150 פרוייקטי ייעוץ סיילספורס לעמותות.

למה סיילספורס?

  • תרומת חברת סיילספורס לעמותות: חברת salesforce מעניקה עד עשרה רישיונות חינם לעמותות במסגרת תוכנית פילנתרופיה תאגידית. השימוש במערכת אינו מצריך הוצאות שוטפת ומסופק כשירות (Software as a Service). ההתאמות הנחוצות למערכת הינן העלויות היחידות הנחוצות.
  • פתרון מובנה המותאם לעמותות: החברה פיתחה גרסה המותאמת לשימוש כללי ע”י עמותות לצורך גיוס תרומות וניהול אנשי הקשר. על בסיס גרסה זו קל יחסית לבצע את ההתאמות הספציפיות הנחוצות.
  • פלטפורמת פיתוח גמישה ונוחה: המערכת יכולה לספק פתרון אינטגרטיבי לכל צרכי העמותה.
  • מהירות יישום הפתרון: המערכת מאפשרת ביצוע התאמות נרחבות ללא צורך בתכנות, ובכך מתקצר משך יישום הפיתרון ועלותו.
  • איכות ויציבות: חברת salesforce היא מספקיות ה-CRM הגדולות בעולם המספקת שירות למאות אלפי לקוחות ברחבי העולם.

גישת היישום שלנו

ניתוח דרישות

בנוסף לדרישות שמציבה העמותה, מוסיפה אנפיטק מנסיונה המצטבר עם מאות עמותות דומות למיפוי כל התהליכים העסקיים לרבות התהליכים הידניים והאוטומטיים שרלוונטיים לארגון. הגדרה ותכנון התצוגה הפיזית של מערכת הsalesforce: המסכים, השדות, הישויות, טאבים, והקשרים ביניהם, דוחות מותאמים אישית, ושאר הרכיבים במערכת כפי שייושמו במערכת.

התאמת המערכת

לאחר סיום שלב האפיון, ובהתאם למסמך האפיון שנכתב נבנה את המערכת שתתאים לדרישותיכם. השלב הזה כולל בדיקות תקינות ע”מ לוודא שהמערכת עונה על דרישות האפיון.

הסבת הנתונים

שלב הסבת הנתונים יכול להיות מורכב ומאתגר. אנו נעזור לכם להעביר את המידע הנוכחי שלכם (גם אם המידע יושב באקסלים או במערכת ישנה), למערכת החדשה בצורה מטוייבת ונקייה.

הדרכות

גישת ההדרכה וההטמעה שלנו נובעת מהאמונה (שמבוססת על ניסיון רב), שבכל ארגון חייב להיות יכולת פנימית לנהל ולתחזק באופן עצמאי את המערכת. ובהתאם לכך, אנו נמקד את ההדרכות שלנו במנהל המערכת מטעם הארגון ובתוך זמן קצר הוא יידע לייצר דוחות, להוסיף שדות ולתחזק את המערכת באופן עצמאי.

מלקוחותנו:

אג’נדה, אופנים, אלול, אלמנארה, אמנסטי אינטרנשיונל, אנוש, בזכות, בית אבי חי, ג’וינט ישראל, גבהים, גשר, האגודה לזכויות האזרח, האופרה הישראלית, חותם, חיילים בודדים ע”ש מייקל לוין, חל”ד, טק קריירה, ימין אורד, כוכב הצפון, כי”ח (כל ישראל חברים), כפר הנוער שפיה, מהות החיים, מיח”א, מילבת, מכון הרטמן, מכון טאוב, מכון לחינוך דמוקרטי, מכון מאיר, מרכז ייעוץ לאשה, משפחה אחת, מתן, נגישות ישראל, עולים ביחד, צהר, קרן דולב, קרן טראמפ, קשר, שלום עכשיו, STAND WITH US