כנס גיידסטאר ישראל למקבלי החלטות במגזר השלישי: סיכום

אתמול קיימנו את כנס גיידסטאר הראשון, שהיה עילה לחגיגה כפולה ומכופלת: לא זו בלבד שהצגנו לראשונה את אתר גיידסטאר המתחדש, אלא שגם חשפנו נתונים ראשוניים משנתון העמותות.

אולם הכנס עלה אמש על גדותיו. המשתתפים באירוע כללו נציגים של משרדי ממשלה, בכירים בעמותות, עיתונאים רבים ומומחים נוספים בתחום. תודה לכל מי שהגיע, נהנינו לפגוש את כולכם!

 

אתר גיידסטאר 2.0

אתר גיידסטאר 2.0, אשר נחשף אמש לראשונה בכנס יאפשר לארגונים להציג מידע מפורט ועשיר יותר אודות פעילותם: מעתה, ארגונים יוכלו להרחיב את הפרופיל שלהם באמצעות "סיפורו" של הארגון ונסיבות הקמתו, לתאר את יעדיו והישגיו של הארגון, לספק מידע אודות התנדבות בארגון או תרומות, להוסיף של ניירות עמדה שפרסם הארגון, ואפילו ליצור לעצמם "תיק עתונות" מקוון. וכמובן, לשלב את כל זה עם מידע המגיע מאתר האינטרנט הקיים של הארגון ועם הפרופילים השונים שלו במדיה החברתית.

המבקרים באתר יהנו משימוש במנוע מורפולוגי מתקדם, אשר יקל עליהם את מלאכת החיפוש באתר, ומעיצוב חדש ומאיר עיניים שיקל עליהם את הניווט באתר ולהבחין בין מידע שמקורו ברשם העמותות לבין מידע שסיפק הארגון עצמו.
אתר גיידסטאר 2.0 הושק אמש בגירסת הרצה, וכבר בימים הקרובים יוכלו ארגונים לעדכן את הפרופילים שלהם באתר החדש.
לכניסה לאתר: http://preview.guidestar.org.il

 הצגת תמצית הנתונים משנתון העמותות

אבל הכוכבת הגדול של האירוע היתה, ללא ספק, חוברת תמצית נתוני שנתון העמותות שהופצה בכנס . חוברת זו הינה תוצאה של פרוייקט שנערך במשך חצי השנה האחרונה, שבמהלכה עמל צוות אנפיטק על הקמת בסיס נתוני העמותות בישראל.

הנתונים הכלולים בתמצית השנתון, כפי שאמר אמש ד"ר ניסן לימור, יו"ר הנהלת אנפיטק, אינם שיפוטיים, אולם המעיין בהם יוכל ללמוד מהם רבות בנושאים רבים.

אל הגירסה הדיגיטלית של חוברת תמצית נתוני השנתון (קובץ PDF‏; 950 ק"ב)

 

תודה לכל מי שהגיעו, השתתפו, ועשו במלאכה!

כתבו על האירוע:

תמונות מהאירוע:

תגובה אחת ל “כנס גיידסטאר ישראל למקבלי החלטות במגזר השלישי: סיכום

  1. Pingback: Trends to Look For in 2013: A Review of the Top Stories that Affected Israel’s Nonprofit Sector | The Nonprofit Banker

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>