מדברים הצלחה – קרן דולב לצדק רפואי

קרן דולב לצדק רפואי מערכת CRM בפלטפורמת Salesforce
שם העמותה: קרן דולב לצדק רפואי www.dolevfoundation.org
תחום עיסוק העמותה: סיוע לחולים שזכויותיהם מכוח חוק ביטוח בריאות ממלכתי קופחו וכן קידום נושאים הנוגעים לבריאות הציבור.
האתגר…
האתגר העיקרי היה למחשב תהליכים שנוהלו ידנית באמצעות אקסל וורד. מערכת הסיילספורס העובדת בסביבת ענן מספקת בדיוק את הפתרון.
המערכת מאפשרת ניהול ומעקב אחר תיקים, פניות, עתירות ופסקי דין בטיפול – ניהול הסטאטוסים, משימות לביצוע, תזכורות, תכתובות ומסמכים רלוונטיים של כל תיק ופנייה לעמותה. כמו כן, מתבצע ניהול מתנדבים – שיוך התיקים למתנדבים הרלוונטיים ותיעוד האינטראקציות עם פונים חדשים.
התוצאה…

יעל רובינשטיין, עו"ד
יעל רובינשטיין

יעל רובינשטיין עו”ד, חברת וועד מספרת על חווית העבודה עבורה: “אנפיטק סייעו לנו להתאים את המערכת לצרכים הייחודיים של העמותה, כך שתשרת ותייעל באופן מיטבי את פעילותנו. כמו כן, אנפיטק מעניקה לנו ייעוץ שוטף ומענה מהיר לשאלות הנוגעות לשימוש השוטף במערכת. אנחנו נהנים מאוד לעבוד עם עודד שגב, שמאז היכרותנו איתו היה מסביר פנים, סבלני ועשה כמיטב יכולתו לתת לנו מענה מהיר לכל בקשה ודרישה.”

“אנחנו בהחלט שבעי רצון מהמערכת המסייעת לנו בניהול המידע באופן מאובטח אך בה בעת נגיש עבורנו מכל מקום. הדבר הינו בעל חשיבות רבה עבורנו, שכן העמותה פועלת על טהרת ההתנדבות, ללא משרדים וללא מטה פיזי, כך שישנה חשיבות גבוהה ליכולת לאחסן את המידע באופן מרוכז מחד ונגיש ממחשבים אישיים מאידך.”

עוד מוסיפה יעל כי “מדובר במערכת מאוד מגוונת בעלת יכולות רבות וידוע לנו שאנו מנצלים רק חלק קטן מהן. נשמח לשמוע ולהתנות בהיבטים נוספים שהמערכת יכולה לסייע לנו.”

זקוקים לייעוץ בתחום המחשוב בעמותה? התקשרו אלינו ונשמח לסייע 08-9155960

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *