NPTech טכנולוגיות למגזר השלישי בע”מ (חל”צ) אשר הוקמה ע”י יד הנדיב (קרן רוטשילד) וג’וינט ישראל במטרה לסייע לארגונים חברתיים לעשות שימוש מיטבי בטכנולוגיות מידע ותקשורת, באופן המשרת את מטרותיהם.
אתר החברה משמש לצורכי אספקת מידע אודות פעילותה וכן מידע על מגוון כלים טכנולוגיים.

אנו מכבדים את פרטיותם של המשתמשים באתר, ושואפים לספק לכם חווית שימוש מהנה. אנו מכירים בכך שכאשר הינכם בוחרים לספק לאתר מידע אישי אודותיכם, אתם בוטחים בנו שנפעל באופן אחראי. לפיכך, אנו מיישמים את המדיניות המפורטת להלן, שמטרתה להגן על המידע האישי הנמסר על ידיכם.

אנו מעודדים אותך לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו כדי לוודא שהתייחסותה של NPTech לפרטיות מובנת לך.

המידע הנאסף והשימוש בו

בכל מקום באתר בו יש צורך באספקת פרטים אישיים, אנו מודיעים במפורש על הצורך בפרטים האישיים במקום שבו הם נאספים. פרטים אישיים הם פרטים כלשהם שניתן להשתמש בהם לצורך זיהוי אדם או ארגון, והם עשויים לכלול, אך אינם מוגבלים לכך, שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח מכתבים, או כל כתובת אחרת, תפקיד, עיסוק וכל פרט אחר הנדרש לשם אספקת שירות או מידע. בין הסיבות לאיסוף פרטים אישיים נכללים :

1. NPTech היא המפעילה של אתר גיידסטאר ישראל, לכן, כאשר הינך מתחבר כדי לעדכן את המידע אודות ארגונך באתר גיידסטאר תתבקש למסור שם מלא וכתובת דוא”ל. פרטים אלה יישמרו במאגרי NPTech . מידע זה חיוני לצורך זיהוי האדם המוסמך מטעם הארגון.

2. בעת הרישום לעלון האלקטרוני או ל RSS . מידע זה דרוש כדי לאפשר לנו לספק לנרשם את העלון האלקטרוני.

3. בעת הרשמה ל אוWebinar לאירועים שונים.

התאמה אישית

בכוונתנו להמשיך ולשפר את התכנים והאפשרויות המוצעים באתר. מסיבה זו אנו עשויים לנטר את דפוסי התנועה / גלישה ואת השימוש באתר כדי לסייע לנו לשפר את העיצוב והפריסה של האתר ולספק תכנים רלוונטיים לגולשינו.

השימוש ב”עוגיות” (Cookies)

האתר יעשה שימוש במידע אשר ייאסף באמצעותCookies . קובץ זה מאפשר לנו לזהות אותך ויסייע לנו להתאים את האתר להעדפותיך, ככל הניתן.

שימוש בפרטייך האישיים

אנו נבקש את אישור הסכמתך לשתף צד שלישי בפרטיך האישיים מכל סיבה שהיא. NPTech או מי מטעמו רשאים לפנות אליך לכתובת הדואר, דואר אלקטרוני (דוא”ל), פקס או באמצעות כל שירות הודעות אלקטרוני אחר עם מידע שעשוי לעניין אותך. בעצם מסירת פרטיך האישיים ובין היתר, מס’ פקס וכתובת דוא”ל, הינך מביע את הסכמתך להעברת מידע כאמור בכל אחת מהדרכים הבאות: פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית או הודעת מסר קצר למטרות המנויות לעיל. אם ברצונך שלא לקבל מידע כאמור יש לציין זאת במקום המתאים לכך בדף ההתחברות לאתר log in page) ) או ברישום לעלון האלקטרוני שלנו, ניתן גם, בכל עת להודיע על רצונך להפסיק לקבל את המידע האמור על ידי שליחת הודעה למייל info@nptech.org.il .

כתב ויתור

האתר כולל קישורים (Link ) למגוון אתרים נוספים ומציג מידע שנמסר על ידי צדדים שלישיים. NPTech איננה אחראית לתכנים שנמסרו כאמור והמופיעים באתר או באתרים השונים, כמו כן NPTech איננה אחראית למדיניות הפרטיות או לאופן ודרגת אבטחת המידע באתרים אלה, או לאופן השמירה והטיפול במידע של המבקרים בו.

ככלל, NPTech איננה קשורה או מייצגת בשום אופן וצורה את מפעילי האתרים או את מוסרי המידע, ואינה שלוחם או מוסמכת לפעול בשמם או לחייב אותם בפעולתו.

המפרסמים תכנים באתר מבינים ומסכימים כי לאנפיטק הזכות לפרסם ולעשות שימוש בתכנים אלו עפ”י שיקול דעתה הבלעדי.

המשתמשים במידע הנמצא באתר עושים זאת על אחריותם בלבד ואין לאנפיטק כל אחריות לנזקים ישירים או עקיפים העלולים להגרם כתוצאה משימוש כזה

אבטחת פרטיך האישיים

NPTech מחויבת להגן על הפרטים האישיים שהנך חולק עמנו. אנו משתמשים בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה, שימוש או גילוי בלתי מורשים.

NPTech שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן את מדיניות הפרטיות בכל עת. באחריות המשתמש להתעדכן בשינויים החלים במדיניות מעת לעת.

פרטי התקשרות

אם חל שינוי בפרטיך האישיים, בהעדפותיך לעניין תכנים מהאתר או אם יהיו לך שאלות בדבר השימוש שעושה NPTech במידע שנמסר על ידך, ניתן ליצור קשר עימנו לתיבת דוא”ל : info@nptech.org.il.

אנו מכבדים את פרטיותך. כדי לסייע לנו לשפר את אופן השמירה על הפרטיות נשמח לקבל משוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *