מערכת סיילספורס בארגון צהר

השנה החולפת היתה שנה מאתגרת ומעניינת שבה סייענו להרבה עמותות לקדם את מטרותיהן באמצעות הטכנולוגיה. עיקר הפעילות נסובה סביב הטמעת סיילספורס בלא מעט עמותות, להלן דוגמאות בולטות מהתקופה האחרונה.

פרויקט מיוחד ומרגש שאנו מאוד גאים בו הוא פרויקט הטמעת מערכת סיילספורס בארגון צהר. ארגון “צהר” הוקם על ידי קבוצת רבנים מהציונות הדתית במגמה להיות שותפים בעיצוב דמותה היהודית של מדינת ישראל, מתוך הידברות וחיפוש אחר מרכיבי זהות משותפים.

המיזם הראשון והוותיק ביותר של הארגון הוא מיזם הנישואין שבמסגרתו נישאים מדי שנה יותר מ-3000 זוגות על ידי רבני צהר בטקס יהודי-אורתודוכסי שהוא גם משמעותי ובעל אמירה אישית של בני הזוג.

מערכת ניהול המידע סיילספורס באה לייעל ולשפר את תהליך רישום הנישואים. לפני המעבר לסיילספורס, מחלקת הרישום עבדה עם מערכת מידע מיושנת, שענתה באופן חלקי ביותר על צרכי הארגון המתקדמים: המערכת לא אפשרה דוחות ניהוליים מספקים, הנתונים לא היו אמינים, והתהליכים העסקיים המורכבים הצריכו עבודה ידנית מסורבלת.

עם תחילת הפרוייקט, אופיינו והוגדרו תהליכי העבודה. המערכת נותנת מענה קל וידידותי לזוגות הנישאים החל מהרישום דרך אתר האינטרנט, שיבוץ מדריכות כלה/רבנים מחתנים בהתאם לצרכי הזוג, תשלום באמצעות ממשק למערכת סליקה, תיאום פגישות של הזוג, ניהול המשובים, הדפסת כתובות, ומאפשרת לעובדי הארגון להפיק דוחות ניהוליים מתקדמים, התראות אוטומטיות ועוד.

המערכת עלתה לאוויר לאחר תהליך הסבה מורכב במיוחד ובעיצומה של עונת החתונות במהלך הקיץ. המערכת משמשת את עובדי אגף רישום הנישואים הכולל כ-30 אנשי צוות. לאחר ההטמעה המוצלחת, אנו נעלה בחודשים הקרובים מודולים נוספים ביניהם טלמרקטינג וגיוס תרומות.

פרויקט נוסף שהסתיים לא מכבר הוא מרכז מיחא. מרכז מיחא הינו מסגרת חינוכית שיקומית שמטרתה לתת מענה טיפולי/חינוכי לילדים עם לקות שמיעה מגיל הלידה ועד הכניסה לבית הספר. הפרויקט כולל מערכת לניהול אנשי קשר, כח אדם, תרומות, הכנסות, ניהול תיק ילד מקיף, ניהול הגנים ועוד.

המערכת עלתה לאויר לאחר תהליך הסבה מורכב. המעבר מהווה תהליך משמעותי לארגון. מעבודה עם גליונות אקסל, קבצי וורד ופתקים הארגון עבר לעבודה ניהול מידע ממוחשב ואפקטיבי.

את מכון שלום הרטמן, מרכז להגות המתמקד באתגרי השיח היהודי והישראלי, אנו מלווים בהצלחה כבר מספר שנים. לאחר שסייענו למכון בבחירת ובהטמעת מערכת ה ERP , אנו מתחילים בשעה טובה הטמעת מערכת CRM לשיפור וייעול תהליכי העבודה בארגון.

כמו כן אנו בפתחם של מספר פרויקטים מרגשים כמו במרכז לקבלה, ינשופים ואלסם. עליהם נעדכן בהמשך.

אנפיטק תמשיך גם השנה להנגיש את הטכנולוגיה לעמותות ולסייע לייעל את עבודתן. אנו תקווה שהשנה הבאה עלינו לטובה תהיה מוצלחת מאתגרת ומעניינת לפחות כמו השנה שחלפה.

שנה טובה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *