סיילספורס למען העמותות גם בתחום ההשמה

סיילספורס, מערכת CRM הפופולרית בעולם הניתנת בתרומה לעמותות, מספקת מענה גם בתחום ההשמה. ישנן לא מעט עמותות העוסקות בהשמות של מגזרי אוכלוסיה מפולחים כמו, גילאי 40-50 ומעלה, ערבים, נשים, בעלי מוגבלויות וכו’. הטמעת פתרונות ניהול השמה במערכת המידע הארגונית כוללות ניהול המשרות, המעסיקים, המועמדים, ומעקב אחר תהליך ההשמה. המערכת מספקת לארגון תמונה רחבה ומלאה יותר ובעזרתה יכול הארגון להמשיך ולייעל את תהליכיו. הפעם נספר על שתי עמותות שעוסקות בהשמה שעזרנו להם להטמיע סיילספורס.

“גבהים” הוקמה כדי לסייע לעולים בעלי השכלה גבוהה למצוא עבודה ההולמת את כישוריהם, ובכך לתרום בתורם לכלכלה, לחברה ולתרבות בישראל. תכנית הדגל שלה מקנה לעולים כישורים וידע לפיתוח קריירה באמצעות סדנאות, ייעוץ אישי וליווי של מנטור מתחום ההתמחות שלהם.

מתאם פועל במטרה לקדם את המגזר השלישי בישראל באמצעות התמקצעות והצטיינות כוח האדם ברמה הניהולית וברמת המטה של הארגונים הפועלים בו. מתאם מספק ללקוחותיו מגוון פתרונות בתחום הגיוס וניהול משאבי האנוש תוך שימת דגש על בניית תהליכי גיוס בארגונים והטמעת שיטות מתקדמות לניהול עובדים וניודם.

מערכת הסיילספורס נבנתה בנפרד עבור שתי העמותות בהתאמה הרלוונטית לצרכי כל עמותה. המערכת כוללת את המודולים הבאים:

  • ניהול מידע על המועמדים (שנות השכלה, תחומי התמחות, שפות וכל מידע רלוונטי אחר..). ניהול קורות החיים של כל המועמדים, ומעקב נח אחר כל תהליכי ההשמה שהמועמד נמצא בהם (לאיזו משרה, הסטאטוס וכו’).
  • ניהול מידע על מעסיקים, והמשרות הרלוונטיות של כל מעסיק
  • בנינו מסך ייעודי שמאפשר לעמותה לחפש ולאתר בקלות וביעילות מועמדים פוטנציאליים למשרות בהתאם למאפיינים שהגדיר המעסיק כמו שעות עבודה, ותק, תחום המשרה. את דרוג ההתאמה בוחנים עפ”י משקולות – בחירה מתוך רשימת המועמדים המתאימה. לאחר איתור מועמדים פוטנציאליים, המערכת מאפשרת שליחה נוחה ומרוכזת של כל המועמדים למעסיק בצירוף קורות החיים שלהם.
  • ממשק נח דרך אתר האינטרנט – מועמדים מגישים מועמדות למשרות שמתפרסמות דרך אתר האינטרנט של העמותה באמצעות טפסים אינטרנטיים (Form Assembly). פרטי המועמדים נקלטים בצורה אוטומטית בתוך המערכת, האחראי הרלוונטי מתוך העמותה מקבל התראה על כך ומשם להמשך טיפול.
  • ניהול הכשרות, תכניות וקורסים – גבהים מנהלת תכניות ייחודיות עבור מחפשי עבודה. המערכת מאפשרת מעקב נח אחר כל התכניות/הכשרות (סוג ההכשרה, תאריך ההכשרה וכו’), מעקב נח אחר כל המשתתפים בהכשרות, וכל מידע רלוונטי שקשור בניהול ההכשרות.
  • דוחות – המערכת כוללת דוחות ניהוליים שניתנים להתאמה בצורה נוחה ופשוטה, שמאפשרים מעקב נח ויעיל אחר כל הפעילויות שקשורות להשמה.

כמו כן קיימים מודולים שנבנו עבור העמותות הללו שמנוהלות בסיילספורס שלא קשורות באופן ישיר בהשמה:

  • מכירת שירותים לארגונים – מעקב אחר מכירות של שירותים שהעמותות מציעות לארגונים חיצוניים החל משלב שליחת הצעת מחיר ועד לניהול הגבייה.
  • מודול גיוס תרומות – מודול פופולרי שמובנה בתוך הסיילספורס לעמותות שמאפשר מעקב אחר התרומות והתורמים, שיוך התרומות לפרוייקטים, מעקב אחר סטאטוסים ותכתובות ועוד.

אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה בנושא מערכות מידע לעמותות. התקשרו 08-9155960

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *