פרויקטים סיילספורס

ג'וינט ישראל אשלבגליון הקודם סיפרנו לכם על שיתוף הפעולה עם מסד נכויות-ג’וינט ישראל. הפעם נספר על הפרויקט בג’וינט ישראל אשל. אשל פועלת על ידי בניית תכניות עבודה פרטנית לפתרון בעיות של הזקנים בחברה, לשינוי דימויים, להטבת תנאי חייהם ולשיפור איכות חייהם.

באשל הטמענו מערכת סיילספורס המשקללת את מגוון הצרכים של הזקן ובהתאם בונה לו תכנית סיוע. המערכת מנהלת את תהליכי הפניות, ואת בניית תכנית העבודה הרלוונטית, כמו גם מעקב אחר מצבה העדכני של תכנית הסיוע.

כנפיים של קרמבו - פרויקט סיילספורסבימים אלה סיימנו פרויקט מרגש בכנפיים של קרמבו. כנפיים של קרמבו, תנועת הנוער לילדים עם צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התנועה מפעילה 28 סניפים ברחבי הארץ. סה”כ פעילים בתנועה למעלה מ- 3200 ילדים  ובני נוער. פרויקט הטמעת סיילספורס בארגון הוא ייחודי ברמת מורכבותו. באמצעות מערכת טפסים אינטרנטיים המתממשקים למערכת סליקה יכולים החניכים להרשם לתנועה, להרשם לאירועים. הנתונים מהטפסים מוזנים למערכת הסיילספורס, המאפשרת מעקב נח אחר הרישום, התשלומים, קבלת הזמנות ועוד. המערכת עלתה לאויר בהצלחה וכבר משרתת את אלפי החניכים, המדריכים, ואנשי הצוות של כנפיים של קרמבו.

אוניברסיטה בעםפרויקט נוסף שסיימנו התבצע ב’אוניברסיטה בעם‘, המייצרת חיבור חדשני בין ‘האוניברסיטה’ לבין ‘העם’ – בין מוקד כוח וידע ציבורי לבין אוכלוסיות שאינן יכולות להגיע למוקד ידע זה בדרך אחרת. במסגרת התכנית, האוניברסיטה פותחת את שעריה בפני אוכלוסיות מוחלשות ומאפשרת להן לרכוש השכלה חיונית ומעשית בסביבה אקדמית.

לעמותה היה צורך במערכת שתעזור להם לנהל את כל הקורסים המתקיימים בארבעת סניפי העמותה בארץ (ת”א, י-ם, חיפה, ב”ש). בכלל זה ניהול של הסטודנטים המדריכים את הקורסים והחניכים המשתתפים בכל קורס. לבקשתם פיתחנו דף המאפשר סימון נוכחות בכל מפגש של הקורסים השונים בצורה נוחה ומהירה באמצעות הסמארטפון של המדריכים. המערכת מנהלת רישום, נוכחות, מעקב אחר קורסים, פילוחים דוחות ובכך מסייעת בידי חברי העמותה ליעל את עבודתם.

עוד מבזקי פרויקטים:

  • בימים הקרובים אנו מתחילים פרויקט מעניין ביותר בלהקת המחול בת שבע. הפרויקט כולל תהליך ייעוץ בחינת יעילות התהליכים אשר בשימוש מול התשתייות הקיימות. המטרה היא לשפר ולייעל תהליכי עבודה ולבחון אילו מערכות מידע עשויות להתאים לארגון.
  • לאור ההצלחה בביצוע פרויקט הטמעת סיילספורס במרכז המבקרים מהותי השייך לקרן אריסון, אנו נטמיע את מערכת הסיילספורס גם ליום המעשים הטובים ומרכז אומנה ורדיו מהות החיים אשר שייכים גם הם לקרן.

4 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *