שדרגו את עולמכם עם ווינדוס 10

מתוך אתר קהילת הבלוגים של מיקרוסופט 

מיקרוסופט השיקה את Windows 10 בסימן #UpgradeYourWorld, במטרה לעזור לאנשים בכל רחבי העולם לעשות דברים נהדרים ולשדרג את עולמם.

בין אם מדובר על יצירת הזדמנויות לדור הצעיר, שמירה על הסביבה,  צמצום פערים, התמודדות עם אתגרים אקולוגיים או הענקת השראה ליצירת טכנולוגיות חדשניות – מערכת ההפעלה Windows 10 נבנתה עבור אנשים וארגונים כמו שלך, שמשנים את העולם.

אנו במיקרוסופט מאמינים שאחד המשאבים המרכזיים להשפעה והובלת שינוי הוא המגזר השלישי ועמותות חברתיות מקומיות ועולמיות הנרתמות לקידום מטרות אלו.
בנוסף, אנו מאמינים שטכנולוגיה יכולה להוות כוח משמעותי בידי עמותות. היא יכולה לפתוח בפניהן הזדמנויות שיאפשרו להן להיות יותר אפקטיביות וחדשניות בביצוע העבודה החשובה שלהן, להגיע ליעדים שהציבו לעצמן ולהגדיל משמעותית את ההשפעה שלהן. בעקבות כך, אנו תורמים לעשרות אלפי עמותות ברחבי העולם מדי שנה תוכנות ושירותי ענן בשווי מאות מיליוני דולרים – כדי שהן יעשו עוד ויותר טוב.

השדרוג נגיש לעמותות זכאיות בכלבו של אנפיטק בפרויקט התרומה. אם עדיין לא בדקתם זכאותכם לתרומת התוכנה הכנסו עוד היום לכלבו של אנפיטק והגישו בקשתכם.

השדרוג מתבצע בהתאם לגרסת ה-Windows שברשותכם, כשמספר גרסאות שונות זמינות עבורכם. על מנת לעשות מעט סדר, תוכלו לצפות בטבלאות הבאות כדי להבין איזה גרסת Windows 10 זמינה עבורכם:

שדרוג מווינדוס 8

שדרוג מווינדוס 7

*השדרוג חינם הינו לבעלי מערכת הפעלה Windows 7/8.1 ואינו כולל שדרוג VL למעל  *השדרוג *השדרוג

 

 

למידע נוסף אודות אופן השדרוג, אנו מזמינים אתכם לבקר באתר Windows 10 for Nonprofit.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *